Регістр судноплавства України

Технічний нагляд за суднами

Сертифікація систем управління безпекою та охорони суден

Визнання підприємств

Сертифікація продукції

Технічний нагляд за контейнерами

Сертифікація систем управління

Технічний нагляд за гідротехнічними спорудами

Технічний нагляд за промірними роботами

Ідентифікація малих суден

Робота з органами держави порту

Загальні положення   |   Сертифікати   |   Пошук

Загальні положення

Шановний клієнте! Перед ознайомленням з наведеною нижче інформацію щодо правових засад та процесу сертифікації Органу з сертифікації Регістра судноплавства України, звертаємо Вашу у увагу на наявність інтерактивних посилань, що виділені блакитним кольором. Просимо використовувати їх у процесі ознайомлення.

На базі Регістра судноплавства України успішно функціонують Орган по сертифікації систем менеджменту у міжнародній системі сертифікації SIC (System of International Certification, атестат акредитації від 05.12.2016 р. № GAS.IB.804.009), і Орган з добровільної сертифікації в системі сертифікації Регістра судноплавства України, зареєстрований у Держстандарті України 01.09.1997 року №СДС-11.

Орган з добровільної сертифікації в системі сертифікації Регістра судноплавства України (далі –ОС РУ) згідно діючої нормативної документації надає послуги з сертифікації систем управління на відповідність наступним стандартам: ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001:2015); ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015); ДСТУ OHSAS 18001 (OHSAS 18001), ISO 45001:2018 та інші. ОС РУ керується загальновизнаними цілями та принципами, що сформульовані професіональною бізнес-спільнотою стосовно діяльності з сертифікації, а саме: компетентність, неупередженість, незалежність, об'єктивність, добровільність, конфіденційність, відкритість, а також міжнародними і національними нормативними документами, що визначають вимоги як до клієнта на сертифікацію, так і до органу з сертифікації.

Державний департамент морського і річкового транспорту України наказом "Про визначення Головного органу по сертифікації систем якості, систем управління якістю Мінтрансу в галузі водного транспорту" від 20.01.2003 р. № 14, призначив Регістр судноплавства України Головним органом по сертифікації систем якості, систем управління якістю Мінтрансу в області водного транспорту і пов'язаних з ним видах діяльності..

Наказом Міністерства транспорту України "Про вдосконалення роботи по підготовці і дипломуванню моряків" від 04.04.2002 р. № 228 Регістр судноплавства України уповноважений, як акредитований Орган по сертифікації систем якості, на підтвердження відповідності підприємств, організацій і установ, що здійснюють підготовку моряків, вимогам Правила І/8 "Стандарти якості" Додатку до Конвенції ПДНВ та відповідного розділу А-І/8, визнаних адекватними вимогам стандартів ДСТУ ISO серії 9000.

Роботи, регламентовані вищезгаданими документами, виконуються висококваліфікованими фахівцями Регістра судноплавства України, що надає послуги по сертифікації систем управління. Висока кваліфікація, багатий досвіт та навички персоналу РУ підтверджується також тим фактом, що співробітники Регістра судноплавства України входять до складу офіційних українських делегацій для роботи в національних та міжнародних комітетах..

ДЕТАЛЬНІШЕ

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати у Відділі сертифікації систем управління Регістра Судноплавства України.