Регістр судноплавства України

Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

Звітність
30-та сесія Асамблеї Міжнародної морської організації (IMO)
Генеральний директор Регістра судноплавства України К.І. Шаламай у складі української делегації на чолі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном взяв участь у 30-й сесії Асамблеї Міжнародної морської організації (IMO), яка проходить у штаб-квартирі ІМО у Лондоні.

Сесії Асамблеї IMO проводяться один раз на два роки. В ході засідань уповноважені представники держав-членів IMO затверджують програми роботи Комітетів, голосують за бюджет, обирають склад Ради IMO та приймають важливі для морського судноплавства стратегічні рішення. Участь української делегації у цьогорічній Сесії має надзвичайну вагу для захисту інтересів України у сфері розвитку інфраструктури морського транспорту та є особливо важливою в рамках підготовки до аудиту ІМО, який буде проведено у червні 2018 року.В  ході асамблеї були також проведені переговори між Регістром судноплавства України та представниками морських адміністрацій Азербайджана та Казахстану щодо поглиблення співробітництва з метою підвищення безпеки судноплавства в Каспійському регіоні.

Міжнародна морська організація (ІМО) є спеціалізованою установою ООН, що опікується безпекою судноплавства та попередженням забруднення суднами вод світового океану. Україна є членом ІМО з 1994 року.

Новин