Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

Звітність
Надання Українi статусу спостерігача CESNI
У присутності представника України генерального директора Регістра судноплавства України К.І. Шаламая, Комітет одноголосно схвалив прохання України про надання статусу постійного спостерігача CESNI. Статус постійного спостерігача дає змогу будь-якій державі, яка не є членом Європейського Союзу або Центральної комісії судноплавства по Рейну, приймати участь у засіданнях Комітету та його робочих групах. В березні минулого року Комітет уточнив умови, що стосуються надання постійного статусу.
З моменту створення CESNI у 2015 році Україна приймає участь у роботі організації завдяки тимчасовому статусу спостерігача. Досвід України в галузі судноплавства та суднобудування, розгалужена річкової мережа, а також активна присутність України на міжнародній арені, як члена Дунайської комісії та Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН), а також є країни-спостерігача в ЦКСР, приносить значну користь роботі Комітету.
Комітет вітає це нове визнання, яке підтверджує дух відкритості комітету для всіх зацікавлених сторін у сфері європейського внутрішнього судноплавства.
ПРО CESNI
Європейський комітет з розробки стандартів у галузі внутрішнього судноплавства (CESNI) був створений у 2015 році під егідою ЦКСР для гармонізації європейського законодавства з питань внутрішнього судноплавства. CESNI об'єднує держави - члени ЦКСР та Європейського Союзу, Європейську Комісію, міжнародні організації, включаючи річкові комісії та неурядові організації. Функції секретаріату Комітету виконує ЦКСР.
Роль CESNI полягає в тому, щоб сприяти прийняттю за спільною домовленістю єдиних стандартів на Рейні та всієї мережі внутрішніх водних шляхів у Європейському Союзі з метою:
  • підвищення безпеки плавання та охорони навколишнього середовища в контексті внутрішнього судноплавстава;
  • сприяння зайнятості на внутрішньому судноплавстві та підвищення привабливості сектора;
  • полегшення транспортних операцій та сприяння міжнародній торгівлі.
Стандарти, прийняті CESNI, доступні за посиланням: www.cesni.eu

КОНТАКТИ
Executive Secretariat of the CESNI
Palais du Rhin
2, Place de la Republique
67082 Strasbourg
+33 (0)3 88 52 20 10 / info@cesni.eu

Новин