Регістр судноплавства України

Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

Звітність
Інформація щодо 10-го засідання Комітету з Регіональної угоди про служби радіозв'язку на внутрішніх водних шляхах (12-13вересня 2017 року, м. Бонн, Німеччина)
12-13-09-2017
Протягом 12-13 вересня 2017 року в м. Бонн, Німеччина відбулось 10-те засідання Комітету з Регіональної угоди про служби радіозв'язку на внутрішніх водних шляхах RAINWAT (далі – Угода), в якому прийняла участь українська делегація у складі директора центру підготовки персоналу ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» Ткачука Т.П. та начальника відділу морської, аматорської радіослужб та абонентських РЕЗ департаменту радіослужби ДП «Український державний центр радіочастот» Сапальова Ю.П..
Під час засідання були розглянуті питання щодо адміністрування Угоди, питання поточного функціонування радіозв’язку на внутрішніх водних шляхах (далі – ВВШ) та перспектив його подальшого розвитку.
Зокрема учасники засідання заслухали інформацію від України щодо створення в Україні міжвідомчої робочої групи для взаємодії з питань морського рухомого зв’язку до складу якої увійшли представники Міністерства інфраструктури України, Адміністрації зв’язку України, НКРЗІ, ДП «УДЦР», Регістру судноплавства України, філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України», КП «МПРС», ДУ «Держгідрографія». Одним з основних завдань робочої групи є підготовка необхідних національних документів для звернення до Комітету RAINWAT стосовно приєднання України до Угоди.
Після оголошення інформації української делегації учасниками засідання – членами Комітету було повідомлено про включення її до звіту 10-го засідання Комітету RAINWAT.

Новин