Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьЗавершена робота з технічного нагляду за побудовою першого серійного несамохідного судна проекту POSS-721
14-11-2016
З радістю повідомляємо, що робота з технічного нагляду Регістром судноплавства України за побудовою першого серійного несамохідного судна проекту POSS-721 завершена 11.11.2016. Щиро вітаємо замовника, компанію CEMRE MARIN ENDUSTRI A.S., а також дякуємо керівництву та робітникам суднобудівної верфі CEMRE SHIPYARD, що розміщена в порту Ялова (Туреччина), за плідну співпрацю і бездоганне виконання роботи та виражаємо надію на подальшу взаємовигідну співпрацю!

Кіль судна було закладено 03.06.2016, спуск на воду відбувся 01.10.2016, швартові випробування завершено 01.11.2016. За п’ять місяців наполегливої роботи замовник отримав перше судно з серії!

Основні характеристики несамохідного судна проекту POSS-721 такі:
  • Клас судна К Ice B-R4-RS 3.0 (RS 2,5 при d >3,54);
  • Довжина – 115,3 м;
  • Ширина – 16 м;
  • Висота борту – 5,352 м;
  • Осадка максимальна – 3,542 м;
  • Водотоннажність повна – 6378 т;
  • Вантажопідйомність – 5000 т;
  • Кількість трюмів – 4.
Наразі замовник отримав сучасне несамохідне вантажне судно, на якому встановлено все необхідне для безпечної роботи устаткування та обладнання. Вантажні трюми мають люкові закриття, які обладнанні системою гідравлічних домкратів. Сучасний якірний та швартовний пристрій, навігаційні вогні. За складом встановленого обладнання, системами та устаткуванням судно у повній мірі відповідає вимогам міжнародних конвенцій і може експлуатуватися як на внутрішніх водних шляхах, так і у морі.

Підбиваючи підсумки можна впевнено стверджувати, що незважаючи на загальну кризу у світовому суднобудуванні, вихід першого судна цієї серії стане підґрунтям для відновлення українського сучасного флоту, побудованого під наглядом національного класифікаційного товариства!

І по старій морській традиції побажаємо: «Сім футів під кілем!»

Новин