Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьРегістр Судноплавства України вітає Філії ДП "Адміністрація морських портів України" з отриманням Сертифікатів відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001
22-10-2015
Жовтень 2015 р. став плідним місяцем та приніс довгоочікувані позитивні результати співпраці між Регістром судноплавства України та ДП «Адміністрація морських портів України» в питанні сертифікації підприємства. Відразу 5 Філій ДП «АМПУ» отримали Сертифікати відповідності менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Генеральний Директор Регістра Судноплавства України, Шаламай Кирило Іванович, привітав колектив Одеської, Маріупольської, Южненської, Миколаївської та Ізмаїльської філій ДП «АМПУ» з отриманням Сертифікатів відповідності вимогам стандарту ISO 9001. На сьогоднішній день, підприємство довело, що система менеджменту якості філій повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, про що засвідчують отримані Сертифікати відповідності. А реєстрація Сертифікатів в Міжнародному форумі з акредитації IAF засвідчує, що система менеджменту усіх вищезазначених філій підтверджена та відповідає найвищим Європейським нормам. РУ щиро цінить та пишається своїми клієнтами та партнерами.
Вітаємо ще раз філії ДП "Адміністрація морських портів України" з отриманням Сертифікатів відповідності та бажаємо процвітання та успіхів.

Архів попередніх новин