Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьГенеральний Директор Регістра Судноплавства України прийняв участь в урочистому спуску на воду несамохідного судна NBL-026 в м. Миколаїв
16-10-2015
16 жовтня відбувся урочистий спуск на воду несамохідного судна NBL-026Б, яке було збудовано суднобудівним-судноремонтним заводом «Нібулон» під технічним наглядом Регістра Судноплавства України та прийнято під його клас. Судно NBL-026Б було збудовано суднобудівним-судоремонтним заводом "Нібулон", випущене під класом Регістру Судноплавства України та призначається для перевезення сипучих грузів по річці Південний Буг.
Починаючи з травня 2014року під наглядом Регістру було побудовано 5 буксирів та 2 несамохідних вантажних судна, які після побудови увійшли під клас Регістра.
Президент України Петро Порошенко та Міністр Інфраструктури України Андрій Пивоварський, перебуваючи з робочим візитом в Миколаєві, прийняли участь в цьому заході.
Регістр Судноплавства України вітає Олексія Вадатурського з цією подією та бажає успіхів і процвітання підприємству «Нібулон».

Архів попередніх новин