Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьТехнічний нагляд за виготовленням контейнерів-цистерн для перевезення скраплених газів
22-06-2015
На цей час в Україні особлива увага приділяється добуванню та транспортуванню природного газу. Одним з перспективних способів транспортування є перевезення газу в контейнерах-цистернах. У зв'язку із цим кілька найбільших вітчизняних підприємств вже включилися в роботу з проектування і виготовлення цього виду устаткування.
Так на ТОВ «Дослідно-механічний завод «КАРПАТИ» м. Новий Роздол, Львівська обл., за замовленням ТОВ «АКВАРІУМ ПЛЮС» виготовлені перші два дослідних зразки контейнерів-цистерн моделі КЦ 24,5, які призначених для перевезення скраплених газів трьома видами транспорту: морським (річковим), залізничним і автомобільним.
Проектування, виготовлення та випробування контейнерів-цистерн здійснювалося під технічним наглядом Регістра судноплавства України.
Проведені випробування підтвердили відповідність контейнерів-цистерн вимогам Міжнародної конвенції з безпечних контейнерів 1972 року (КБК), Митної конвенції, що стосується контейнерів (КТК), Міжнародного кодексу морського перевезення небезпечних вантажів, Міжнародним Правилам перевезення небезпечних вантажів залізницею, Європейській угоді про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів, а також національним нормативним актам.
З урахуванням виконання вищевказаних вимог Регістром судноплавства України були видані Сертифікати, що забезпечують використання контейнерів-цистерн у міжнародному обігу. У цей час Регістр здійснює консультативну і методичну допомогу проектним організаціям і підприємствам-виготовлювачам не тільки контейнерів, але і при виготовленні комплектуючих виробів для всіх типів контейнерів.

Архів попередніх новин