Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьРегістр судноплавства України взяв участь в урочистих заходах
12-05-2012
Регістр судноплавства України взяв участь в урочистих заходах, присвячених підняттю Державного Прапору України на пошуково-рятувальних катерах, а також присвоєння багатофункціональному аварійно-рятувальному судну ім'я «Олександр Охрименко».

На п'ятьох нових пошуково-рятувальних суднах КП «Морська пошуково-рятувальна служба» було піднято Державний Прапор України. Судна будуть нести вахту в зоні відповідальності України, що визначена Міжнародною конвенцією з пошуку та рятуванню на морі (SAR-79).

Багатофункціональне аварійно-рятувальне судно отримало ім'я «Олександр Охрименко». Судно назване на честь Охрименко Олександра Станіславовича, який брав активну участь у створенні національного класифікаційного товариства “Регістр судноплавства України”, був одним з авторів національних Правил “Класифікація та побудова малих суден”, “Класифікація та побудова суден внутрішнього плавання для Дунайського басейну”, розробляв національні форми суднових документів, брав участь у створенні Міжнародної Асоціації Органів технічного нагляду (ОТНК). Під його керівництвом упродовж багатьох років підтримувалась система ефективного технічного нагляду за станом флоту, його класифікації та розширення районів експлуатації, він активно сприяв процесу міжнародного визнання вітчизняного класифікаційного товариства. Охрименко О.С. по праву вважався одним із провідних спеціалістів воднотранспортної галузі, якій присвятив все своє життя.

Архів попередніх новин