Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьНа базі Центра підготовки персоналу в Головному Управлінні був проведений Семінар з підготовки інженерів-інспекторів для технічного нагляду за контейнерами.
05-04-2012
Програма семінару дала можливість учасникам семінару здобути знання і набути практичних навичок для надання послуг Регістра при технічному нагляді за контейнерами в експлуатації, а також за проектуванням, виготовленням, ремонтом, модернізацією контейнерів всіх типів на території України, Республіки Білорусь, Молдови та видачу відповідних Свідоцтв згідно Міжнародним конвенціям КБК і КТК.

В роботі семінару взяли участь представники Регіональних Представництв з міст: Києва, Одеси, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя, Ізмаїла, Маріуполя, Севастополя, Керчі та Чернігова. Учасники семінару, після теоретичної підготовки, для набуття практичних навичок з технічного нагляду за контейнерами всіх типів в ремонті і експлуатації, відвідали Державне підприємство «Український державний центр транспортного сервісу «ЛІСКИ», яке є єдиним підприємством на території України, що має визнання Регістра судноплавства України, і виконує роботи по ремонту контейнерів під технічним наглядом Регістра. Учасників семінару ознайомили з передовими методами ремонту контейнерів і підготовки контейнерів для їх огляду представниками Регістра.

Відбулась зустріч з адміністрацією ДП УДЦТС «ЛІСКИ» під час якої учасники семінару були ознайомленні з історією створення Державного підприємства «Український державний центр транспортного сервісу «ЛІСКИ». Були обговорені питання подальшого взаємовигідного співробітництва між Регістром і ДП «УДЦТС» ЛІСКИ». Після закінчення семінару учасники семінару отримали відповідний Сертифікат.

Архів попередніх новин