Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьВідбулася довгоочікувана подія для Регістра судноплавства України і, особливо, для його регіонального представництва у м. Запоріжжя – відкриття нового, а головне, власного офісу.
28-10-2011
До цього регіональне представництво розташовувалось у орендованих приміщеннях Запорізького суднобудівного судноремонтного заводу АСК «Укррічфлот».
Регістр судноплавства України вдячний керівництву ДП «Адміністрація річкових портів», Міністерства інфраструктури України за передачу на баланс підприємства нежитлового приміщення для нового офісу, який розташований у м. Запоріжжя по вул. Портовій, 12.
У новому приміщенні після проведеного ремонту створено всі необхідні умови для роботи персоналу та прийому відвідувачів.
Символічну червону стрічку у нові приміщення розрізав директор Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Севрюков Володимир Васильович.
На урочистому відкритті були присутні заступники генерального директора Регістра судноплавства України Тіменко Ю.І. та Махек І.Й., директори ряду регіональних представництв Регістра з інших регіонів України та, власне, працівники регіонального представництва.
Директор регіонального представництва у м. Запоріжжя Подріз В.В. висловив глибоку та щиру подяку всім, хто доклав чимало зусиль для отримання приміщення та його ремонту та запевнив, що і подальша наполеглива професійна діяльність колективу регіонального представництва буде гідною подякою за нові приміщення.

Архів попередніх новин