Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьНаціональне класифікаційне товариство Регістр судноплавства України внесено до списку рекомендованих ЄК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з Європейською угодою про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами
25-08-2011
У 2009 році Україна Законом України №1727-VI приєдналася до Європейської угоди про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (далі ВОПНВ).
Протягом 2010-2011 рр. Міністерством інфраструктури України та Регістром судноплавства України згідно з розділом 1.15 Правил ВОПНВ проводилася робота щодо включення Регістра судноплавства України до списку рекомендованих ЄЕК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з ВОПНВ.
25 серпня 2011 року на засіданні 7-ої сесії Адміністративного комітету ВОПНВ країни-учасниці проголосували за включення Регістра судноплавства України до списку рекомендованих ЄК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з Європейською угодою про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами.
На сьогодні у даному списку крім Регістра судноплавства України перебувають тільки 5 класифікаційних товариств: Бюро Верітас (Франція), Регістр Ллойду (Великобританія), Германішер Ллойд (Німеччина), Російський морський регістр суден та Російський річковий регістр.

Архів попередніх новин