Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

ЗвітністьУ Головному офісі Регістру судноплавства України відбувся семінар з підготовки персоналу РУ
19-11-2010
Семінар відбувся на базі Центру підготовки персоналу РУ відповідно до "Плану проведення підготовки інженерів-інспекторів та аудиторів Регістра судноплавства України з МКУБ та Кодексу ОСПЗ»".
В семінарі прийняли участь фахівці дев'яти Регіональних представництв та Головного управління Регістру судноплавства України.
На семінарі було обговорено такі питання:
  • нові форми документів, що видаються Регістром за результатами огляду на відповідність вимогам з МКУБ та Кодексу ОСПЗ;
  • загальні положення про діяльність при технічному нагляді. Правила класифікації та побудови суден. Частина І. Класифікація Том 1, видання 2010 року;
  • переглянутий Додаток VI до Конвенції MARPOL 73/78 – «Правила по запобіганню забруднення повітряного середовища з суден»;
  • Правила по запобіганню забруднення з суден. Бюлетень №2 змін та доповнень 2010 року, Регістр судноплавства України.
Представники відділу систем управління безпекою і охорони суден Ясінскій В.М. – начальник відділу, Сергійчук В.П. – головний фахівець відділу, та Бутовський Д.Г. – головний фахівець відділу ознайомили учасників семінару з новими формами документів, що видаються Регістром судноплавства України за результатами огляду на відповідність вимогам з МКУБ та Кодексу ОСПЗ, та новим електронним форматом управління дорученнями РУ, спілкування і обміну інформацією з Регіональними представництвами РУ. Також був зроблений огляд нової актуалізованої електронної бібліотеки з МКУБ та Кодексу ОСПЗ. Нові електронні форми, формати та нова електронна бібліотека (актуалізована до сьогодення) були вручені всім учасникам семінару на електронних носіях.
Представники служби технічного нагляду за суднами Сльозко М.П. – в.о. начальника служби, та Кабика Г.А. – головний фахівець відділу технічного нагляду та обліку суден ознайомили учасників семінару з переглянутим Додатком VI до Міжнародної конвенції МАРПОЛ 73/78, та змінами, які, у зв’язку з введення цього Додатку у дію з 01 липня 2010 року, були внесені до відповідних нормативних документів Регістру судноплавства України. Також був зроблений огляд «Загальних положень про діяльність при технічному нагляді. Правила класифікації та побудови суден. Частина І. Класифікація Том 1», видання 2010 року.
Семінар проходив у формі дискусії та обговорення розглянутих питань, у якому приймали участь всі учасники семінару.

Архів попередніх новин