Регістр судноплавства України

Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

Звітність
Співпраця в рамках ІМО

Нормативні документи ІМО стосовно діяльності класифікаційних товариств:

Участь РУ у роботі комітетів і підкомітетів ІМO
Ювілейна 100 сесія Комітету з безпеки мореплавства Міжнародної морської організації
Протягом 03 – 07 грудня 2018 у м. Лондон ( Великобританія ) відбулася ювілейна 100 сесія Комітету з безпеки мореплавства Міжнародної морської організації. Представники Регістра судноплавства України, у складі делегації від України, приймали участь у цьому заході.

Під час засідання Регістром судноплавства України разом з партнерами, українською компанією Снайго, була організована демонстрація у реальному часі можливостей Інтелектуальної системи управління об’єктами та точного визначення їх місцезнаходження (далі – IQROK). Презентація цієї системи була представлена на 4-ій сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Міжнародної морської організації. Розширений функціонал та гнучка система організації IQROK викликала значний інтерес у членів міжнародних делегацій. Було запропоновано подальше обговорення конфігурації системи з метою її впровадження на суднах. Така демонстрація у реальному часі на засіданні КБМ була проведена вперше.

Підготовка України до аудиту ІМО
Україна підписала Меморандум про співпрацю з Міжнародною морською організацією (ІМО) щодо участі у системі аудиту держав-членів ІМО/ Ukraine signed a Memorandum of Cooperation with International Maritime Organization concerning participation in the IMO Member State Audit Scheme
Церемонія відбулася 18 травня в штаб-квартирі ІМО в Лондоні в присутності державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака, Посла України у Великій Британії, Постійного представника України при ІМО Наталії Галібаренко та Генерального секретаря Організації Кітак Ліма.
Підписанням цього документа Україна офіційно підтверджує свою згоду на проведення аудиту Міжнародною морською організацією, який відбудеться з 9 до 18 червня 2018 року. Предметом аудиту буде перевірка виконання Україною її міжнародних зобов’язань у сфері морської безпеки.
Проходження Україною аудиту ІМО сприятиме зміцненню авторитету України як морської держави.

Новини ІМО